Multiman - seriᬠzᶯd� pro univerzᬮ�portovce


Aktuality


MULTIMAN 2018 zná své vítěze

29.9.2018

Letošní ročník MTB závodu je za námi a uzavřeli jsme tak i další seriál MULTIMANA 2018. Jsme velice rádi, že jste dorazili a udělali si sportovní den v krásném prostředí příměstských jabloneckých lesů.

VÝSLEDKY MTB 2018 I presto že nám vydatně před pár dny sprchlo, zůstala trať krásně suchá (až na jednu kaluž) a tedy i zatraceně rychlá. S nástrahami jste se poprali na výbornou a nemuseli jsme řešit žádné zranění. Takže nejdůležitější cíl, aby všichni ve zdraví dokončili, se splnil a závodění nebylo poznamenáno žádnou černou kaňkou. Počasí nám také nakonec přálo a díky vašim skvělým výkonům jsme se dočkali i nových traťových rekordů. V mužích ho stanovil časem 1:09:53 Jiří Šorm (Aerotec), který se vydal hned od prvního kola na samostatnou jízdu za 1. místem. V ženách vylepšila svůj loňský rekord Lucie Vavrušková (Jablonecké Paseky) na čas 1:26:46. A to se Lucka dostavila na závod pár minut před startem, protže před tím ještě absolvovala přespolní běch v Rychnově, kde ve finiši nakonec skončila těsně druhá. Před oběma výkony smekáme klobouk a máte u nás veliké uznání.Výsledky MTB závodu naleznete zde a také na našich FB stránkách.

VÝSLEDKY MULTIMAN 2018 V seriálu MULTIMAN 2018 se nakonec podařilo celou sérii dokončit 3 mužům a 2 ženám. V mužích celkové vítězství vybojoval Jiří Blažek (Jablonecké Mattonky) s celkovým časem 2:41:01. Lucie Vavrušková obhájila loňské vítězství a s celkovým časem 2:33:29 vybojovala 1. místo. Všem závodníkům, kteří dokončili všechny 3 závody a byli hodnoceni v celém seriálu patří právem titul FINISCHER. Podrobné výsledky naleznete na našich FB stránkách a také tady.

Pokud máte nějaké fotografie, o které byste mohli sdílet s ostatními, rádi je přidáme do naší fotogalerie na FB stránkách. Předem za ně děkujeme a poskytnout nám je můžete přes nějaký úložný prostor na internetu, nebo přímým odkazem do nějaké vaši veřejné fotogalerie.

Věříme, že jste si den na kolečku pěkně užili a že se zase za rok sejdeme. Budeme rádi, pokud informace o našem závodě budete šířit dál mezi své kamarády a znamé a že i díky tomu se nám brzy podaří naplnit limit povoleného počtu 100 závodníků. Moc děkujeme za vaši účast v jakékoliv podobě (závodníci, fanoušci, pomocníci i náhodní kolemjdoucí) a těšíme se na viděnou na některých dalších sportovních akcích, které pro vás pořádáme.

TRI-CLUB Jablonec


The final countdown

17.9.2018

Závod se nekompromisně blíží a kdo sledujete naše FB stránky, máte nejaktuálnější informace. Tak jen ve stručnosti pro vás, kteří z nějakého důvodu FB nepoužíváte...

Tratě jsou ve výborném stavu a i kdyby snad ještě sprchlo, bahno asi moc nehrozí. Navic mám být tento týden ještě pravé léto a ten příští by to také mělo být OK. Nikde není žádný problém, tak není ani důvod něco měnit. Určitě doporučuji si trať před závodem projet a omrknout, kde jak voda při posledních prudkých deštích (to už je teda docela dlouho) přetvořila některé úseky. Není to nic dramatického a ještě před závodem uděláme prohlídku a něco malinko vylepšíme. Hlavně půjde o větve zasahující do trati.

Abyste zíkali možnost přijít na prezentaci až později, máte asi posledních pár dní na registraci a úhradu startovného. Kdo to stihne a peníze nám dorazí na účet do 22.9.2018, můžete si dorazit vyzvednout startovní balíček se startovním číslem do 13:00.

I letos pro vás máme připravené velice krásné a hodnotné ceny nejen pro první tři v cíli, ale i pro další závodníky od našich partnerů. Určitě bude vypsána i prémie za překonání traťových rekordů hlavního závodu v mužské i ženské kategorii. Kromě cen bude v areálu zajištěn i servis kol. Takže pokud vás před závodem, či při závodě samotném, potká nějaký technický problém, bude možnost ho na místě vyřešit a závod si užít až do konce.

Těšíme se na vás a společně si užijeme sportovní den zakončený pozávodní afterpárty s živou hudbou. A na tuhle BIKE PARTY můžete pozvat i lidí, kteří nebudou závodit a mají rádi zábavu s fajn lidma. Tady rozhodně nebude nouze o dobrou náladu....


Termíny závodů v roce 2018 jsou známé

1.4.2018

Termíny závodů Jabloneckého MULTIMANA jsou známé.

15.4.2018 - Jablonecký běh "DO POHODY" (10 km)
24.6.2018 - Plavání přes jabloneckou přehradu (1 km)
28.9.2018 - MTB Bžízky XCM (30 km)


MULTIMAN 2017 - konečné pořadí

1.10.2017

Seriál závodů Jabloneckého MULTIMANA je za námi a nakonec celý seriál dokončil pouze 1 závodník.

Celkové výsledky MULTIMAN

Průběžné pořadí MULTIMANA

27.6.2017

Máme za sebou první dva závody MULTIMANA a tak zde dáváme průběžné výsledky ze 2 závodů v obou kategoriích.

Průběžné výsledky MULTIMAN

ZMĚNA TERMÍNU - MTB Břízky XCM 2017

28.4.2017

Vzhledem k neočekávaným skutečnostem jsme museli změnit termín akce. V původně plánovaném termínu nebude možné využít převážnou část plánovaných tratí a i centrum závodu bychom museli přesunout. Naštěstí je ještě čas tuto akci ve svých kalendářích přeplánovat.

Děkujeme za pochopení.


První závod série MULTIMAN 2017 se blíží.

11.4.2017

Prvním závodem MULTIMANA 2017 bude Jablonecký běh "DO POHODY", který se koná 22.4.2017 u jablonecké přehrady. Prezentace centrum závodu je na pláži u hráze, naproti plaveckému bazénu.

Těšíme se na Vás.


MULTIMAN 2017 - závod pro všestranné sportovce

11.4.2017

Vážení příznivci sportu, rádi bychom Vám oznámili pozitivní zprávu - MULTIMAN IS NOT DEAD! Po delší odmlce oživujeme seriál závodů Jablonecký MULTIMAN, který se skládá ze tří závodů kopírujících disciplíny terenního triatlonu (BĚH - PLAVÁNÍ - MTB). Do seriálu jsou zařazeny tyto závody: Běh do pohody (10km),Plavání přes jabloneckou přehradu (1km) a MTB Břízky XCX (30km). Věříme, že si tento seriál závodů najde své příznivce v řadách aktivních i rekreačních sportovců.

Srdečně se na Vás těší tým pořadatelů Tri-Club Jablonec nad Nisou.
© 2017 Jan Kostelník